Sonic 2 HD

Alpha

SEGA'nın kirpisi hiç bu kadar iyi görünmemişti

3.5

4

267.3k

Rate this App

Sonic 2 HD, SEGA ile hiç bir alakası olmayan bir grup saga fanı tarafından oluşturulan orijinal Megadrive Sonic 2'nin yüksek çözünürlüklü yeniden düzenlenmiş şeklidir. Ancak sonuç düşünüldüğünde, onları kiralamak isteyebilirler.

Oyun esasen video oyunu dünyasında bir kaç yıl geçirmiş kişilerin bileceği bir şey: çılgın iki boyutlu platform oyunu, bu oyunda toplayabildiğiniz kadar çok ringi toplarken en son hızda bir dizi seriyi geçmeniz gerekir. Elbette, canavarlara da dikkat etmelisiniz, ancak çoğunluğu yeterince hızlı giderseniz büyük bir problem oluşturmaz.

Hala 'alpha' aşamasında olan oyunun bu versiyonu oyunun ilk dünyasını içerir, böylece sadece büyük patrona karşı gelebilirsiniz ve tüm macera sadece bir kaç dakika sürer.

Neyse ki sürenin kısalığı sizi şaşırtacak muhteşem grafiklerle telafi edilir. Sega'nın mavi kirpisi, Sonic 2HD'de olduğu kadar hiç bu kadar iyi görünmemişti, buradaki hareketleri ve modellemesi mükemmeldir. Oyunun geri kalanı: düşmanlar, ringler, senaryolar... ayrıca, hepsi titizlikle muhteşem detaylarla oluşturulmuştur.

Sonic 2 HD muhteşem grafikli, oldukça eğlenceli bir oyundur ve en iyi özelliği de neredeyse hiç yer kaplamamasıdır. Kuruluma gerek yoktur ve mükemmel şekilde iyileştirilmiştir.
Uptodown X